Featured Videos

Pilecap Kazıklarda Yapısal Onarım Sağlar

PILECAP, Inc. tüm kazık türleri için kanıtlanmış tek yapısal onarımı sunar. Beton, ahşap / kereste, çelik veya H-kazık gibi hasarlı kazıkların amaçlanan yapısal bütünlüğünün kaznadırıldığı süreci geliştirdik ve patentini aldık; oysa normal şartlar altında kazığın tamamen kaldırılması ve yeni bir kazığın sürülmesi gerekecekti.

PILECAP Seattle, Washington'daki İskele için 36 Perma Kazık Ceketi Kurdu

PILECAP, Louis Dreyfus Commodities'e Seattle, WA'daki iskeleleri için 36 Perma Pile ceketi tedarik etti. PILECAP'in Perma Kazık Sistemi korozyon koruması için tasarlanmıştır ve deniz kazıklarının uzun ömürlü olması için piyasadaki en iyi önleyici bakım olduğu kanıtlanmıştır. Louis Dreyfus, kazıklarını gelecekteki korozyona karşı korumak ve daha güçlü bir iskele yapısı sağlamak için değil, aynı zamanda çevreye yardımcı olmak için Perma Kazık Sistemini kullanarak Pilecap ile ortak olmayı seçti. Kazığın oluşturduğu korozyon miktarının azaltılması, gelecekte daha az onarım yapılmasına neden olur ve bu da deniz yaşamının sürekli olarak korozyona uğramış yığından suya düşmemesi ve deniz ortamını bozmaması nedeniyle çevre için daha güvenlidir. PILECAP Sistemleri, hem yapı hem de çevre güvenliği açısından akıllı bir seçimdir.

Louis Dreyfus Commodities, PILECAP Perma Kazık Sistemlerinin kurulumunu Seattle, WA dışındaki Global Diving & Salvage, Inc.'deki profesyonellerle yaptı. PILECAP, Global Diving & Salvage, Inc.'e Perma Kazık Sisteminin doğru kurulumunda yardımcı olmak ve en yüksek iş kalitesini sağlamak için yerinde bir teknisyen sağlamıştır.