HABER BAŞLIKLARI

PILECAP Seattle, Washington'daki İskele için 36 Perma Kazık Ceketi Kurdu

PILECAP, Louis Dreyfus Commodities'e Seattle, WA'daki iskeleleri için 36 Perma Pile ceketi tedarik etti. PILECAP'in Perma Kazık Sistemi korozyon koruması için tasarlanmıştır ve deniz kazıklarının uzun ömürlü olması için piyasadaki en iyi önleyici bakım olduğu kanıtlanmıştır. Louis Dreyfus, kazıklarını gelecekteki korozyona karşı korumak ve daha güçlü bir iskele yapısı sağlamak için değil, aynı zamanda çevreye yardımcı olmak için Perma Kazık Sistemini kullanarak Pilecap ile ortak olmayı seçti. Kazığın oluşturduğu korozyon miktarının azaltılması, gelecekte daha az onarım yapılmasına neden olur ve bu da deniz yaşamının sürekli olarak korozyona uğramış yığından suya düşmemesi ve deniz ortamını bozmaması nedeniyle çevre için daha güvenlidir. PILECAP Sistemleri, hem yapı hem de çevre güvenliği açısından akıllı bir seçimdir.

Louis Dreyfus Commodities, PILECAP Perma Kazık Sistemlerinin kurulumunu Seattle, WA dışındaki Global Diving & Salvage, Inc.'deki profesyonellerle yaptı. PILECAP, Global Diving & Salvage, Inc.'e Perma Kazık Sisteminin doğru kurulumunda yardımcı olmak ve en yüksek iş kalitesini sağlamak için yerinde bir teknisyen sağlamıştır.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Panama Pilecap PILECAP için Uluslararası Bir Başarı Daha!

PILECAP, Panama'daki projemizin başarıyla tamamlandığını duyurmaktan gurur duyar! PILECAP, Chevron of Colon, Panama için yapısal ceketler tedarik etti. Yapısal çelik sistemimiz, bu proje için yapısal bütünlük ve uzun ömür sağlamak için Coastal Harbour Engineering tarafından seçildi.

PILECAP, sadece çelik kazık için değil, aynı zamanda beton kazık, H-kazık ve ahşap kazık için yapısal ve korozyon onarımı için sistemlere sahiptir. Tüm sistemlerimizi kurulumunuz için satın almak üzere sunuyoruz veya anahtar teslimi bir proje sunabiliriz. PILECAP, kazık tamiriyle ilgili sorularınızı tartışmaktan mutluluk duyar.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PILECOAT Sistem Araştırma Bulgularının Açıklanması

Bir deniz tesisini tamir ederken veya iyileştirirken dayanıklılık, çok yönlülük, uygulama kolaylığı ve uzun ömür aranan özelliklerdir. Bu özellikleri başarıyla karşılayan, PILECAP, Inc. tescilli formülasyonu geliştirmiştir: PILECOAT Sistem.

PILECOAT Sistemi, özellikle beton, çelik ve ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve onları en zorlu denizcilik ve endüstriyel ortamlardan koruyan, denizcilik uyarlamalı, poliüre sprey elastomer kaplamadır. PILECOAT, eskimiş poliüretan ve epoksi tipi kaplamalar açısından denizcilik endüstrisi için nispeten yeni olsa da, bu uygun maliyetli korozyon azaltma yöntemi, 75 (+) yıl hizmete elverişli uygun şekilde hazırlanmış alt tabakalar sağlar.

1986'da geliştirilen ve ilk olarak 1988'de uygulanan bu tip poliüre sprey elastomer kaplama, yalnızca 20 yıllık “gerçek ömür” uygulama ve testine sahiptir. Bununla birlikte, hızlandırılmış test yöntemlerine dayanan aşağıdaki veriler ve bilgiler, aromatik ve alifatik kaplamaların uzun vadeli performansını göstermektedir.

:: Pilecoat Sistemi Araştırma Bulgularını Okuyun

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Alabama, 62 Kazık Onarımı İçin Pilecap Kiraladı

PILECAP, Alabama Limanı'nda 62 kazığı onarmak için yerel bir Alabama yüklenicisi için anahtar teslimi bir beton yapısal onarım sistemi oluşturdu. Tamir ceketleri, 1/2 ”çelikten yapılmış ve PILECOAT sistemimiz ile kaplanmış 7” 4 ”ile 28'4” arasında değişen uzunluktadır. PILECAP onarım sistemi, Alabama Limanı tarafından onaylanan iki onarım seçeneğinden biriydi. Beton kazık sistemimiz, boyutu veya şekli ne olursa olsun, beton kazıklara uygulanacak en güçlü yapısal onarımı sağlayabildiğimiz için seçildi. Ayrıca, en yüksek onarım kalitesini sağlamak için PILECAP sistemi ile çalışan 8 yıldan fazla deneyime sahip bir teknisyen sağlayabildik.

KONFERANSLAR

Kanada Sualtı Konferansı ve Sergisi
6-8 Nisan 2014
Toronto, Kanada

Uluslararası Limanlar ve Limanlar Birliği (IAPH)
6-10 Nisan 2014
Sidney, Avustralya

Sualtı Teknolojisi Konferansı (UTC 2014)
18-19 Haziran 2014
Bergen, Norveç

Sualtı Akustiği (UA2014)
22-27 Haziran 2014
Rodos Adası, Yunanistan

Pasifik Limanları APP
101. Yıllık Konferansı
20-23 Temmuz 2014
Longview, WA

Denizcilik Bakım Dünyası Fuarı
14-16 Ekim 2014
Brüksel Belçika

American Association of Port Authority (AAPA)
9-13 Kasım 2014
Houston, TX

Fiyat Alın

Temizlik SistemleriAşınma KorumaPilecoat SistemleriBeton Tamir/DeğişimÇelik Tamir/DeğişimH-Kazık Tamir/DeğişimAhşap Tamir/DeğişimEkipman Kiralama

[cf7mls_step cf7mls_step-665]