About us

HAKKIMIZDA

PILECAP, Inc. tüm temel kazık tipleri için onaylanmış olan tek yapısal tamiri sunmaktadır. Hasar görmüş olan ister beton, ahşap, çelik ya da H-kazık olsun geliştirdiğimiz ve patentini aldığımız işlem ile ilk hedeflendiği yapısal bütünlüğünü geri kazandırılabilir ki normal koşullar altında kazığın yerinden tamamen sökülmesi ve yeni bir kazığın çakılması gerekebilir.

PILECAP, Inc. denizcilik endüstrisinde dünyanın ilk tam Otomatik Kazık Temizleme Sistemini geliştirmekle bir devrim yapmıştır. Patenti alınmış bu sistem su seviyesi altındaki ve üstündeki bir kazığı %100 temizleme becerisine sahiptir ve de dalgıçların kullanıldığı geleneksel yöntemlerden daha verimlidir.

İskele, rıhtım ve köprü gibi ticari ve şahsi yapılar bünyelerindeki muazzam kuvvete bel bağlamaktadır. PILECAP, günümüz denizcilik endüstrisinde en uzun kullanım süresinin elde edilmesi için patentli Sürtünme Bağlaştırıcı Sistemini Perma-Pile sistemi ile mülkiyetine sahip olduğumuz PILECOAT'ın bir araya getirilmesi sayesinde sürekliliği olan aşınma ve yıpranmaya eğilmiştir. Bu Sistemler üretici tarafından en çetin deniz şartlarına mukavemet etmesi için imalatçı tarafından yerinde test edilmiş ve onaylanmıştır.

Tümünde yapısal aşınma ve yıpranma çözümleri sunduğumuz Çelik Kazık Sistemlerimiz, H-Pile Sistemlerimiz, Beton Sistemlerimiz ve Ahşap/Ağaç Sistemlerimiz hakkında danışma ve bilgi almak için PILECAP ile irtibata geçiniz.

TARİHİMİZ

1975 yılında PILECAP Sistemlerinin mucidi ve geliştiricisi Don Doleshal, tüm Birleşik Devletler'deki boru hatlarının kontrolü ve tamiratında uzmanlaşmış bir denizaltı müteahhitlik firması kurmuştur.

Over the years, Mr. Doleshal was continuously approached by his clients to undertake the challenges associated with corrosion prevention and piling repair. Yıllar içerisinde, Doleshal'in müşterileri kendisinden aşınma önleme ve kazıkların tamiriyle ilgili bir takım hususlarla ilgilenmesi konusunda sürekli taleplerde bulunmuşlardır. Doleshal'ın kararlı yaklaşımı PILECAP, Inc.'nin kurulmasının temelini atan çeşitli patenti alınmış prosedürlerin başlatılmasıyla sonuçlanmıştır.

1993 yılında Doleshal PILECAP, Inc'yi kurmuştur ve bugün çabasının meyveleri dünyanın lider sualtı kazık tamiratı teknolojisinin doğmasıyla sonuçlanmıştır. Geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıllık dönem boyunca PILECAP, Inc denizcilik endüstrisinde birçok başarılı gelişmeyi gerçekleştirmiştir. Patentli PILECAP sistemleri basit aşınma korumalarından hasar görmüş bir kazığın %100 yapısal, yük taşıyan yapısının tamamen yüklenebileceği bir korumaya kadar tamiratlar sunmaktadır. Tüm PILECAP sistemleri normal ticari faaliyetlerin sekteye uğraması ya da  atıl kalmasına mahal vermeyecek biçimde müşterilerin kişisel gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.

PILECAP, Inc. dünyanın her köşesindeki müşterilerine özgün sistemler ve tamamıyla anahtar teslim kurulumlar ile hizmet verebilmektedir.

Sorularınız ya da danışmak için lütfen PILECAP, Inc. ile (913) 948-8340 üzerinden iletişime geçiniz.

Fiyat Alın

PILECAP bünyesindeki profesoneller buradalar ve kazık tamiri ya da temizliği ile ilgili tüm soruları cevaplamak için hazırlar. Bize yalnızca projenizden bahsedin ve size ücretsiz bir proje danışmanlığı sunacak ve bir fiyat vereceğiz . Bizimle irtibata geçin!